Zgłoś uwagi do strony
Aktywne punkty / MB transferu
Punkty stałe:
5647
Punkty w abonamencie:
165257
Razem aktywnych:
170904

Jest z nami od: 1 832 dni
Dostępny: 23 dni temu
Znajomych: 24
Profil: Karta Diamentowa
Używa: 945,38 GB
Plików: 2752
18 Wheels Of Steel: Convoy.exe

18 Wheels Of Steel: Convoy.exePozostałe pliki użytkonika

W poczeklani     Data dodania: 2012-07-26 Rozmiar: 94,65 MB
Ocena: 10


Screenshots :
screen
Tagi: symulatory samochodowe ciężarówki


Podgląd pliku    (10 min. video, screen, mp3)
Podziel się :
więcej... Wyślij link
Opis

18 Wheels of Steel: Convoy to kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów samochodów ciężarowych. Jak sama nazwa wskazuje, tematyka podjęta w tym programie dotyczy konwojów osiemnastokołowych kolosów, które dzień w dzień przemierzają dalekie trasy na terenie całych Stanów Zjednoczonych.


Aby dobrze oddać realia podróży i konieczność formowania lub dołączania do konwojów drogowych gigantów, programiści firmy SCS Software znacznie wydłużyli odległości jakie musi pokonać gracz w trakcie jazdy. Mimo, że zabawa tradycyjnie już sprowadza się do przewożenia szerokiego asortymentu ładunków z punktu A do punktu B, to jednak nie dane nam będzie jeździć samotnie. Spotykani podczas podróży inni kierowcy ciężarówek mogą towarzyszyć nam w trasie i zapewnić dodatkowe atrakcje w dążeniu do sławy i bogactwa.


W grze zobaczymy przeszło czterdzieści miast oraz trzydzieści rodzajów ciężarówek, którymi można spróbować szczęścia na drodze. W porównaniu z poprzednimi odsłonami cyklu znacznie wzrosła liczba towarów, jakie możemy zapakować na przyczepę. Dzięki tym drobnym smaczkom 18 Wheels of Steel: Convoy zapewnia znacznie więcej zabawy, niż to miało miejsce w przypadku poprzedników.


Gra oferuje przyzwoicie zrealizowaną oprawę audiowizualną. Do palety znanych z poprzednich części efektów związanych z grafiką trójwymiarowych, autorzy zaimplementowali również realistyczne odblaski chromowanych powierzchni.


Wymagana sprzętowe: Pentium III 800MHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB, 400 MB HDD.

Komentarze
2013-01-26

DZIAŁA THX :D

 


Dodaj komentarz :