Zgłoś uwagi do strony
Aktywne punkty / MB transferu
Punkty stałe:
5647
Punkty w abonamencie:
165257
Razem aktywnych:
170904

Jest z nami od: 1 735 dni
Dostępny: 6 dni temu
Znajomych: 298
Profil: Karta Diamentowa
Używa: 12,55 TB
Plików: 12894
Saints Row IV (2013) ALi-213 + crack RELOADED / polska wersja językowa.rar

Saints Row IV (2013) ALi-213 + crack RELOADED / polska wersja językowa.rarPozostałe pliki użytkonika

W poczeklani     Data dodania: 2013-08-20 Rozmiar: 8,60 GB
Ocena: 10
Podgląd pliku    (10 min. video, screen, mp3)
Podziel się :
więcej... Wyślij link
Opis

 


Crack RELOADED:


http://www.5fantastic.pl/plikosfera/73851/Gry/8080407


 


Saints Row 4 to czwarta odsłona cieszącej się sporym uznaniem o sandboksowej serii stanowiącej alternatywę dla cyklu Grand Theft Auto. Całość ponownie opracowało studio Volition.


 


Pod względem fabularnym gra stanowi bezpośrednią kontynuację trzeciej części i jej akcja rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się kampania "podstawki". Żądny władzy kosmita Zinyak przygotowuje swoją armadę do inwazji na Ziemię, pragnąć posiąść jej surowce i kobiety. Zagrozić realizacji jego planów może jedynie gang Third Street Saints. Dlatego obcy generał chcąc zagwarantować sobie zwycięstwo porwał przywódcę grupy (w tej roli występuje gracz) i uwięził go wewnątrz wirtualnej symulacji miasta Steelport. Ta komputerowa lokacja z pozoru przypomina pierwowzór, ale jednocześnie została tak zaprojektowana, aby uczynić naszego bohatera niewolnikiem. My oczywiście mamy zupełnie inne plany.


 


Gra oferuje rozbudowaną kampanię, na którą składa się potężny zestaw misji, zarówno tych należących do głównego wątku fabularnego, jak i zadań pobocznych. Podstawowe mechanizmy rozgrywki w większości pozostały takie same jak w poprzednich odsłonach, z jednym niezwykle istotnym wyjątkiem – kontrolowany przez gracza bohater posiada teraz szereg supermocy. Nasza postać obdarzona została m.in. nadludzką siłą oraz prędkością, jak również umiejętnością gigantycznych skoków. W znaczącym stopniu zmienia to możliwości rozgrywki i pozwala na jeszcze bardziej szaloną zabawę oraz większą demolkę.


 


 


Pobierz, wypakuj, skopiuj crack do folderu z grą, ustaw Language=polish w pliku steam_api.ini, w opcjach gry włącz napisy PL ;)


 


Języki: ENG, POL [napisy]


 


 

Komentarze
Brak komentarzy bądź pierwszy.

Dodaj komentarz :